Пригода покликає вовка Сьєрра Тома Хорна

by wisatatanjungbenoa February 21, 2023 Uncategorized

Пригода покликає вовка Сьєрра Тома Хорна
Вставка

Пригода покликає вовка Сьєрра Тома Хорна

Хвилюючий фон лісів та гір вітає гравців, які шукають міфічний багатство

Tom Horn Gaming оголосив деталі свого останнього слота, Wolf Sierra. У ньому постачальник програмного забезпечення Igaming пропонує гравцям зайти в гори Дикі Сьєрра, щоб знайти великого вовка, який допоможе їм виконати свої пошуки розкопати міфічне багатство, що ховається в землях корінних американців.

Вовк Сьєрра – це 4 × 5 середній слот для волатильності, який, ймовірно, стане однією з найпопулярніших ігор Тома Хорна. Це має все, що потрібно для залучення гравців: геймплей, який є простим, але захоплюючим, історією та персонажами, які витримали тест часу і люблять гравці по всьому світу, а також графіка та звук, що доповнює досвід, який є захоплюючим та різноманітним.

Слот наповнений захоплюючими функціями, щоб гравці насолоджувались та отримали шанс зібрати більш високу винагороду. У базовій грі гравці можуть максимізувати свої виграші за допомогою функції Wild Clusters. Загалом вони можуть отримати шість символів вовків, які блукають по котушках у пакетах, при цьому гарантуючи більш високі виплати.

Вовк Сьєрра також має популярний режим вільних спінів. Ця функція спрацьовує, коли піктограма розсіювання, DreamCatcher, приземляється на котушках два, три та чотири і ще більше посилюється клейкими дикими – символами вовків, які замикаються на місці до кінця вільних кружок віджимання. Безкоштовні спіни можуть бути повторно повторюються з більшою кількістю символів розсіювання, що потрапляють на барабани та присвоєння додаткових безкоштовних спінів.

Гра запущена 28 жовтня 2020 року, і команда Тома Хорна позитивно.